Dlaczego Midas

 

ZALETY PRACY W MIDAS:

Wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, co gwarantuje stabilną i legalną współpracę. Doceniamy każdego naszego pracownika, starając się, aby jego przyjazd do obcego kraju był komfortowy i bezpieczny.

 

 

Mówimy Twoim językiem

Współpracując z nami, nie należy obawiać się bariery językowej. Przy wszystkich problemach i pytaniach zawsze możesz skontaktować się z naszym koordynatorem.

Możliwość szkolenia

Przed zatrudnieniem wszyscy kandydaci zdają wstępne testy. Jeśli okaże się, że twoje umiejętności nie spełniają w pełni wymagań firmy, możesz przejść trzydniowy intensywny trening.

Kariera i wzrost finansowy

Zachęcamy do dążenia do rozwoju zawodowego i rozwoju. Na życzenie każdy z naszych pracowników może wypróbować siły w trudniejszych projektach, otrzymując tym samym wyższe stawki.

Zatrudnienie legalne

Zatrudnienie pracowników odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego.

Przyjazna atmosfera

Traktujemy naszych pracowników nie jako podwładnych, ale jako kolegów, więc praca
z nami będzie komfortowa i spokojna.

Przygotowanie niezbędnych dokumentów

Aby móc legalnie pracować w Polsce, musisz uzyskać wizę na pracę lub możesz przybyć „bez wiz”. W obu przypadkach będziesz potrzebować pozwolenia (OŚWIADCZENIE O POWIERZENIU WYKONYWANIA PRACY CUDZOZIEMCOWI). To pozwolenie wydajemy kandydatom, którzy pomyślnie przeszli rozmowę kwalifikacyjną.

Jeśli chcesz kontynuować współpracę na koniec sześciomiesięcznej wizy, wyrobimy dla ciebie Zezwolenie Typu A od Wojewy, na podstawie których będzie można otrzymać wizę 3 razy na okres jednego roku bez żadnych oczekiwań korytarzach.

Pomagamy na wszystkich etapach zatrudnienia

Zapewniamy wsparcie informacyjne
we wszystkich kwestiach związanych
z przetwarzaniem wiz, biletowaniem
i ubezpieczeniem, przyjazdem do Polski,
a także zatrudnieniem na miejscu.

PRACOWNICY

ZE WSCHODNIEJ EUROPY

Gwarantujemy umowę o pracę i dobre wynagrodzenie, pilne zatrudnienie

Wykonujemy robocze zaproszenia.

 

Copyright © Midas 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.