O nas

Współpraca – Razem możemy osiągnąć to,

o czym oddzielnie moglibyśmy jedynie pomarzyć!!

Jesteśmy:

 

Międzynarodową Firmą „MIDAS”, specjalizującą się w wykonywaniu usług montersko – spawalniczych w sektorze przemysłu stalowego ciężkiego. Specjalizujemy się również w dostarczaniu spółkom, przedsiębiorstwom, koncernom doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Zapewniamy wysoką jakość z zachowaniem norm w wykonywaniu prac, nie tylko montersko-spawalniczych. Dzięki wypracowanej polityce i wyjątkowej idei naszej spółki tworzymy kulturę, która ceni fachowość i wartość naszych pracowników. Dążymy do maksymalnej integralności i wydajności procesów pracy. Działamy z szacunkiem dla naszych klientów i pracowników oraz poszanowaniem zasad bezpieczeństwa pracy. Nasza przyszłość zależy od działania w interesie klienta i taka taktyka przyczynia się do sukcesu i satysfakcji naszych zleceniodawców. Oferujemy profesjonalną wiedzę teoretyczną i praktyczne rozwiązania.

Obsługujemy takie segmenty gospodarki jak: przemysł metalowy, naftowy, górniczy, ciężki przemysł stalowy, produkcję przemysłową o różnej specyfikacji oraz budownictwo. Firma zatrudnia pracowników na stanowiskach; spawacze, ślusarze, szlifierzy, frezerzy, tokarze, monterzy konstrukcji stalowych, rurociągów, operatorów maszyn CNC, zbrojarze, cieśle, pracownicy robót budowlanych, pracownicy fizyczni niewykwalifikowani i wykwalifikowani do obsługi w przemyśle stalowym. Nasi pracownicy posiadają niezbędne doświadczenia w wykonywaniu usług zgodnie z właściwym zamówieniem klienta. Współpracujemy z firmami, przedsiębiorstwami, spółkami, dużymi koncernami, dla których wykonujemy usługi. Zawsze staramy się sprostać specyficznym i szczegółowym wymaganiom naszych klientów. Jesteśmy otwarci na współpracę podwykonawczą w zakresie spawania, obróbki różnych elementów metalowych jak również konstrukcji stalowych. Chętnie nawiążemy współpracę podwykonawczą  z kontrahentami z branży meblarskiej  w zakresie wykonania podzespołów metalowych.

Z uwagi na obszerną znajomość tej branży i współpracę z w/w podmiotami gospodarczymi, proponujemy ciekawe rozwiązania dotyczące wypracowania przewagi nad konkurencją w postaci usprawnienia wydajności procesów pracy oraz wykonania zlecenia półproduktu, wyrobu elementów ze stali czarnej nierdzewnej lub wykonania gotowej usługi pod zamówienie. Staramy się zamykać zamówienie w ustalonym wcześniej terminie lub przed jego upływem. W przypadku poważniejszego zlecenia ze strony Państwa firmy, jesteśmy gotowi i chętni na odbycie niezobowiązującego spotkania, podczas którego omawiamy szczegóły realizacji zamówienia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej działalności, współpracy i rozwiązań leasingu pracowniczego – zachęcamy do zapytań, na które udzielimy z przyjemnością szczegółowej i wyczerpującej odpowiedzi.

 

DLACZEGO MIDAS?

 

Wszystkie oferty

w jednym miejscu

„MIDAS” – bezpośredni polski pracodawca oferuje pracę polskim obywatelom Białorusi i Ukrainy. Obecnie firma specjalizuje się w spawaniu konstrukcji stalowych mostów.

Bez

pośredników

„MIDAS” – bezpośredni polski pracodawca oferuje pracę polskim obywatelom Białorusi i Ukrainy. Obecnie firma specjalizuje się w spawaniu konstrukcji stalowych mostów.

Błyskawiczny kontakt

„MIDAS” – bezpośredni polski pracodawca oferuje pracę polskim obywatelom Białorusi i Ukrainy. Obecnie firma specjalizuje się w spawaniu konstrukcji stalowych mostów.

PRACOWNICY

ZE WSCHODNIEJ EUROPY

Gwarantujemy umowę o pracę i dobre wynagrodzenie, pilne zatrudnienie

Wykonujemy robocze zaproszenia.

 

Copyright © Midas 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.