Proces zatrudnienia

1. ZAŚWIADCZENIE O PRZYLOCIE

Przed zakupem biletów należy uzgodnić datę przyjazdu. Najlepiej, jeśli przybędziesz na początku tygodnia (poniedziałek-wtorek).

2. TRASA PODRÓŻY

Nasze biuro znajduje się w Nidzicy, w województwie warmińsko – mazurskim. Jeśli przyjeżdżasz z Ukrainy lub Białorusi, najlepiej jest dostać się do nas przez Warszawę. Rozkład autobusów z dworca Warszawa Zachodnia do Nidzica znajduje się poniżej.

PRZEJDŹ NA ROZKŁAD AUTOBUSÓW >

3. ZAKWATEROWANIE W HOTELU

Po przybyciu do Nidzicy, zostaniesz zakwaterowany w hostelu, który znajduje się przy ul. Sienkiewicza 4 w okolicy stacji paliw Orlen. Pobyt w hotelu będziesz musiał opłacić samodzielnie – koszt to 30 zł / doba.

 

Natychmiast po przyjeździe zadzwoń pod numer : +48 570639463 (Anastasia), abyśmy mogli powiadomić właściciela hostelu o Twoim przybyciu.

4. TESTY I INICJALIZACJA

W dniu przyjazdu lub następnego dnia zostaną przeprowadzone wstępne testy praktyczne, którymi zajmuje się osobiście dyrektor naszej firmy. Na podstawie wyników tych testów zostanie wyznaczona dokładna lokalizacja – miasto i przedsiębiorstwo, w którym będziesz pracować.
Oprócz testów, przed wyjazdem do pracy będziesz musiał podpisać niezbędne dokumenty (np. instrukcje dotyczące szkolenia w zakresie bezpieczeństwa), otworzyć kartę bankową, na którą będzie przelewane twoje wynagrodzenie, oraz przejść niezbędne badania medyczne.

 

5. WYJAZD DO MIEJSCA PRACY

Po zdaniu testów i podpisaniu dokumentów udasz się do miejsca pracy, po wcześniejszym otrzymaniu od nas trasy podróży i adresu miejsca zakwaterowania ( które będzie załatwione i opłacone przez nas ) oraz inne niezbędne dane kontaktowe

 

PRACOWNICY

ZE WSCHODNIEJ EUROPY

Gwarantujemy umowę o pracę i dobre wynagrodzenie, pilne zatrudnienie

Wykonujemy robocze zaproszenia.

 

Copyright © Midas 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.