Strefa pracownika

SPÓŁKA MIDAS

Spółka Midas to polski pracodawca specjalizujący się w wykonywaniu usług montersko-spawalniczych w sektorze przemysłu stalowego ciężkiego. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z Europy Wschodniej oraz Polski. W tej chwili mamy ponad 150 specjalistów z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i Azerbejdżanu. Zatrudniamy spawaczy metod MIG/MAG, TIG, 111, monterów, ślusarzy, szlifierzy, frezerów, tokarzy, operatorów maszyn CNC, zbrojarzy, pracowników robót budowlanych, pracowników niewykwalifikowanych. Spawacze, monterzy, szlifierze zdają wstępne testy praktyczne. Stworzyliśmy własną bazę szkoleniową, celem doskonalenia praktycznych umiejętności i kwalifikacji kandydatów.

Dzięki wypracowanej polityce i wyjątkowej idei naszej spółki tworzymy kulturę, która ceni fachowość i wartość naszych pracowników. Dążymy do maksymalnej integralności i wydajności procesów pracy.

 

 

 

Oferujemy pracy dla pracowników następujących zawodów:

 

  • Spawacz Mig-Mag, TIG (141), 111
  • Monter konstrukcji stalowych
  • Tokarz
  • Frezer
  • Zbrojarz
  • Pracownik budowlany

 

Wypełnij formularzNAJNOWSZE OFERTY

PRACOWNICY

ZE WSCHODNIEJ EUROPY

Gwarantujemy umowę o pracę i dobre wynagrodzenie, pilne zatrudnienie

Wykonujemy robocze zaproszenia.

 

Copyright © Midas 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.